English French German Italian Japanese Chinese Russian Spanish
Üye Girişi
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Son Makaleler
Fatih Üçkardeşler
Bütün anneler için... Artık ebediyet aleminde yaşayan anneme, hasreti zaman zaman içimde depreşen, 13 yaşında evlenip, 10 çocuğu doğurup büyüten anneme, ve.. Devamı..
Hakan Uslu
Ferruh ölümden döndü!

0 yıllık modacı. Haute Couture'da (Kişiye özel dikim) Türkiye'nin en iyi birkaç isminden biri. Kenan İmir Devamı..

Fatih Üçkardeşler
Manifesto! Daha önce İstanbul Üniversitesi'nde ders verirken de ısrarla üzerinde durduğum bir konu vardı. Benim magazin gazeteciliği anlayışım Devamı..
Facebook
Haber Bülteni
Ad Soyad :
E-Mail :
Ferruh ölümden döndü!
Yayınlanma Tarihi: Salı, 15 Mayıs 2012
Ferruh ölümden döndü!
Yazar: Hakan Uslu

0 yıllık modacı. Haute Couture'da (Kişiye özel dikim) Türkiye'nin en iyi birkaç isminden biri. Kenan İmirzalıoğlu, Özcan Deniz, Kenan Doğulu gibi ünlü kişileri, siyasetçileri, işadamlarını, sosyeteyi giydiren, İstanbul'un yanı sıra Londra'da da moda markası olan bir insan. Bindiği asansör 4'üncü kattan düşmüş. Resmen, asansörün ipleri kopmuş. Hastanede yattığını duydum. "Geçmiş olsun" demek için aradım. Sizleri bilmem ama ben, bindiğim asansörün düşme ihtimalinden hep korkarım. Çünkü pek çok işimizin, 'Saldım çayıra, Mevlam kayıra' ilke ve prensibiyle yürüdüğünü bilirim. Bindiğim uçağın pilotuna bile güvenmez oldum. Mesela kalkış öncesi, kanatların ön ve arkasındaki 'flap'ların açıldığını gözlerimle görmek istiyorum. Eğer iki pilot da ihmal eder ve sistem 4 yıl önce Madrid'de olduğu gibi uyarı vermezse helvanızı yerler! Flaplar açılmazsa, pistte hızlanan uçak havada tutunamaz, Havada tutunamayan uçak, kalktığı gibi yere düşer. Yerdekiler de arkanızdan, ateşin üzerine irmik kazanını kor, karıştırır babam karıştırırlar. Ferruh Karakaşlı ameliyat oldu Tavsiyem şu: Helva karıştıran görürseniz, irmiğin arasına bolca fıstık serptirin. Tadı nefis oluyor. Hele de mevsim yazsa... Tabağın kenarına bir kaşık da sakız dondurma koydurun. Hıımmmm... Sonra da rahmetliye bir, bana iki dua edin! Ünlü modacı Ferruh Karakaşlı Amerika'dan gelen arkadaşına Güneşli'de bir tekstil fabrikasını gezdiriyormuş. 4 kişi birlikte 6'ncı katta personel asansörüne binmişler. Asansör 4'üncü kata kadar normal gelmiş. 4'üncü kattan sonra aniden ipleri kopmuş. Müthiş bir hızla yere çakılmışlar. Ferruh Bey, telefonda o anı şöyle ifade etti: "O 10-15 saniye çok korkunçtu. Bir anda her şey karardı, şaşkınlık ve panik yaşadık." Sol bacağında ön ve arka lifler kopmuş, hemen ameliyata alınmış... En az iki ay baston olmadan yürüyemeyecek, tedavinin tamamlanması ise 6 ayı bulacak. Amerikalı işadamının omuriliğinde iki çatlak varmış. Diğer iki kişinin ise bellerinde çeşitli arazlar oluşmuş. Ferruh Karakaşlı asansör firmasına dava açılacağını söylüyor. Ve hayatta olduğu için Allah'a dua ediyor.

Etiketler: Ferruh Karakaşlı ölümden döndü!